Styrets sammensetning

Leder: Ole J. Hansen (Brann/Redning – Oslo Lufthavn)

Epost: olejahansen@gmail.com telefon: +47 906 19 465

 

Nestleder: Carsten Aschim (DSB)

Epost: carsten.aschim@dsb.no telefon: +47 91 78 91 36

 

Sekretær/kasserer webredaktør: Janne Hovdenakk (NBLF)

Epost: janne@follobrannvesen.no telefon: +47 957 53 428

 

Styremedlem: Peter Due, (konsulent)

Epost: peter@due.no telefon: +47 959 22 351

 

Styremedlem: Per Arne Lindvik (Teknologisk Institutt)

Epost:  pal@ti.no telefon: +47 911 23 985

 

Styremedlem: Jan Olav Vagle (Larvik Brannvesen)

Epost: jan.olav.vagle@larvik.kommune.no telefon: +47 982 31 744

 

Styremedlem: Ove Brandt, Finans norge

Epost: ove.brandt@finansnorge.no telefon: +47

 

Styremedlem: Geir Thorsen, Ålesund brannvesen KF

Epost: geir.thorsen@alesund.kommune.no telefon: +47 905 48 289

Norske medlemmer i CTIFs komiteer

Brannidrettskomiteen: Ta kontakt om du ønsker å være med i komiteen Epost   Hazmatkomiteen: Tor Arne Elvrum – Oslo Brann og Redningsetat Epost:   Flyplasskomiteen: Ole J. Hansen, Brann/Redning – Oslo Lufthavn Epost: ole-jakob.hansen@osl.no   Historie og brannmuseums komiteen: Ta kontakt om du ønsker å være med i komiteen Epost:   Forebyggende komiteen: Janne Hovdenakk Epost: janne@follobrannvesen.no   Skogbrann-komiteen: Karina Halvorsen Skien brannvesen Epost: Carina.halvorsen@skien.kommune.no   Extrecation and New technologi: Carsten Aschim, DSB Epost: carsten.aschim@dsb.no   Kvinner i brannvesenet-komiteen: Rita Kirsebom, Kongsberg brann og redning Epost:rita.kirsebom@kongsberg.kommune.no