Styrets sammensetning
Leder: Ole J. Hansen, Brann/Redning – Oslo Lufthavn Epost: olejahansen@gmail.com  Tlf. +47 906 19 465
Nestleder: Ove Brandt, Finans Norge Epost: ove@brannbrandt.no
Kasserer: Rune Toverud, Kongsberg brann og redning Epost:rune.olstad.toverud@kongsberg.kommune.no   Tlf. +47 481 66 566
ekretær: Janne Hovdenakk, NBLF Epost: janne@follobrannvesen.no Tlf. +47 957 53 428
Styremedlem: Per Arne Lindvik, Teknologisk Institutt Epost:  pal@ti.no Tlf. +47 911 23 985
Styremedlem: Jan Olav Vagle, Larvik Brannvesen Epost: jan.olav.vagle@larvik.kommune.no Tlf. +47 982 31 744
Styremedlem: Carsten Aschim, DSB Epost: carsten.aschim@dsb.no Tlf. +47 91 78 91 36
Styremedlem: Geir Thorsen, Ålesund brannvesen KF Epost:Geir.Thorsen@aabv.no  Tlf. +47 905 48 289
Norske medlemmer i CTIFs komiteer
Forest fires: Karina Halvorsen Skien brannvesen Epost: Carina.halvorsen@skien.kommune.no
Extrication and New Technology: Ingar Danielsen Epost:
Hazardous material: Magne Finholdt Epost:Magne.Finholth@gmail.com

Women in Fire and Rescue Services: Ine Olsen Ine.olsen@kongsberg.kommune.no

Fire Investigations Group: Janne Hovdenakk Epost:janne.hovdenakk@follobrannvesen.no

Fire and Rescue at Airports: Trond Joranger

Epost: trond.joranger@avinor.no

Vara: Ole j. Hansen Epost:olejahansen@gmail.com

Fire Prevention:

Ta kontakt om du ønsker å være med i komiteen

 Tunnel fire: Per Arne Lindvik Epost: pal@ti.no

 Firefighters health commission:  Anders Geertsen

andgee@kvam.kommune.no